Kekler

Bu kategorimizde en yeni ve değişik kek tarifleri resimli ve videolu anlatımı ile nasıl yapılır paylaşılmıştır.

Pratik kek pasta tarifleri ve bazı kurabiye çeşitleri genellikle birbirine çok benzer şekilde yapılmaktadır. Her birinin hamuru özenle hazırlanmış, yapılış aşamaları resimli olarak anlatılmıştır. Böylece takipçilerimiz için yapımı en zor kekin tarifi bile oldukça kolay hale getirilmiştir. Bu sayede herkes en beğenilen muhteşem kek tarifleri içinden herhangi birini seçerek kolayca yapabilmektedir. Farklı ve ilginç kekler arayanlar her biri evde yapılabilecek tuzlu tatlı kek çeşitlerini bu bölümde bulabilir.

Değişik kek tarifleri Oktay Usta usulü yapılışı ve püf noktaları ile yazılmıştır. Ünlü aşçı Oktay usta kolay kek tarifleri içinden en hafif ve lezzetli olanları sizin için seçmiş, resimli olarak nasıl yapılır anlatmıştır.

Nasıl Yapılır Tarifleri sitemiz her gün en yeni kekler paylaşarak güncelliğini korumaktadır. Yemek yapmayı seven takipçiler tarif gönder bölümünden kendi hazırladığı her çeşit nefis kurabiye, pasta, yemek ve tatlı çeşitlerini tüm dünyadaki Türkler tarafından takip edilen sitemizde paylaşabilir.

Close