Karanfilli Su ile 7 Günde 3 Kilo Zayıflayın

karanfilli su ile zayıflama

 Karanfilli su 7 günde 3 kilo zayıflatırmı? diyenleri duyar gibiyim. Karanfilli su içmek sadece zayıflamanıza yardımcı olmakla kalmayıp bazı sağlık sorunlarınıda çözmektedir.

Çay ve bazı içecekler ile birlikte tatlılarda da kullanılan karanfilin ağız kokusunu gidermesi, diş etlerini güçlendirmesi ve midesi bulananlar kullandığında bulantının giderilmesi gibi etkileri zaten bilinmektedir. Bunlarla birlikte güçlü bir antiseptik olan karanfil, vücuttaki mikroplara karşı direnci arttırır ve onlarla savaşır. İdrar söktürücü olarakda faydası bulunduğundan vücudunuzdan antioksidan maddeleri atmakta yardımcınız olur.

Vücudun direncini arttıran tarçınlı karanfil çayı aynı zamanda zihni rahatlatır ve algılarınızı açar. Metabolizmanızı hızlandırması sayesinde yağ yakmanızı sağlayacaktır.

Tok tutucu özelliği ile hazırlanmış tarçınlı karanfil çayı içmek kilo vermenize yardımcı olacak ve daha sık tuvalete çıkmanıza neden olacaktır.

tarçınlı karanfilli su zayıflatır mı
Tarçınlı Karanfilli Su ile Zayıflama

Karanfilli Su İçerek 7 Günde 3 Kilo Zayıflayın

Malzemeler:

  • 1 Adet Çubuk tarçın
  • 1 Yemek Kaşığı Karanfil
  • 1 Yemek Kaşığı Zencefil kökü

Tarçınlı Karanfil Çayı Yapılışı

Malzemeler listesindeki miktarda karanfil, zencefil kökü ve tarçını bir demliğe koyun. Demliği ocağa alıp üzerine 2 su bardağı kadar içme suyu ekledikten sonra ocağı açın ve çay gibi demleyin. Rengini aldıktan sonra ocağı kapatın ve her gün sabah akşam yemekten yarım saat önce birer bardak için.

Karanfilli su, metabolizmayı hızlandran özel bir kürdür ve tok hissetmenizi sağlar. Karanfil Çayı vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayıp hızlı yağ yakmanıza yardımcı olur.

Sonraki Tarif
Önceki Tarif
Kategoriler: Pratik Bilgiler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Not: Web sitesinde yapılan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtır ve bu web portalının görüşlerini değil. Üyelerden hakaret, küfür ve kaba ifadeden kaçınmaları rica olunur. Herhangi bir bilgi verilmeden veya açıklama yapılmadan herhangi bir yorumu silmek hakkını saklı tutuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile doldurulur *

*
*