Rüzgar Gülü Peçete Katlama

Rüzgar Gülü Peçete Katlama
rüzgar gülü peçete katlama

Rüzgar Gülü Peçete Katlama Modelleri

Bu şık ve farklı Rüzgar gülü peçete katlama modelleri için bir ütü kullanmanız işinizi kolaylaştıracak ve böylece kumaş peçete kırışık görünmeyecektir. Yazılarımızda kumaş peçete katlama teknikleri kademeli katlama şekli ile resimli olarak anlatılmaktadır. Bu sayede yapılışı son derece kolaydır. Artık değişik peçete katlama yöntemleri içinden bu şekli uygulamaya başlatabiliriz.

  1. Ütünüzü yüksek veya pamuklu ayara çevirin. Kumaşı çeyrek katlayın ve düzleştirin.

rüzgar gülü peçete katlama

2. Bir tarafı gösterildiği gibi ortasına doğru katlayın.

rüzgar gülü peçete katlama 1

3. Katlanmış kenarı merkeze doğru tutmak için sağdaki işaret parmağınızı kullanın. Sol elinizle köşeyi gösterildiği gibi kendinize doğru çekin. Kanat oluşturmak için köşeyi dik açıyla katlayın.

rüzgar gülü peçete katlama 2

4. Sağdaki işaret parmağınızı kullanarak ortaya koyun ve sol üst köşeyi sağdaki resimde görüldüğü gibi sola doğru iterek kıvırın. Sol işaret parmağınız ile ortayı tutun ve sağ köşeli köşeyi sağ elinizle çekerek kanadı uzatın ve bastırın. Sağ alt köşeye ulaşın, Çekin ve son kanadı yapmak için katlayın.

Benzer Tarifler:  Kalp Şeklinde Peçete Katlama

rüzgar gülü peçete katlama

Bu tasarımlar ile özel günler ve davetler de en şık ve dekoratif masa sizinki olacak. Diğer peçete katlama çeşitleri için ana kategorimize bakabilirsiniz. Şık sofralar için bütün yöntemleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda rüzgar gülü peçete katlama şekilleri kademeli katlama şekli resimli örnekleri ile açıklanmıştır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir