Rüzgar Gülü Peçete Katlama

rüzgar gülü peçete katlama

Rüzgar Gülü Peçete Katlama Modelleri

Bu şık ve farklı Rüzgar gülü peçete katlama modelleri için bir ütü kullanmanız işinizi kolaylaştıracak ve böylece kumaş peçete kırışık görünmeyecektir. Yazılarımızda kumaş peçete katlama teknikleri kademeli katlama şekli ile resimli olarak anlatılmaktadır. Bu sayede yapılışı son derece kolaydır. Artık değişik peçete katlama yöntemleri içinden bu şekli uygulamaya başlatabiliriz.

  1. Ütünüzü yüksek veya pamuklu ayara çevirin. Kumaşı çeyrek katlayın ve düzleştirin.

rüzgar gülü peçete katlama

2. Bir tarafı gösterildiği gibi ortasına doğru katlayın.

rüzgar gülü peçete katlama 1

3. Katlanmış kenarı merkeze doğru tutmak için sağdaki işaret parmağınızı kullanın. Sol elinizle köşeyi gösterildiği gibi kendinize doğru çekin. Kanat oluşturmak için köşeyi dik açıyla katlayın.

rüzgar gülü peçete katlama 2

4. Sağdaki işaret parmağınızı kullanarak ortaya koyun ve sol üst köşeyi sağdaki resimde görüldüğü gibi sola doğru iterek kıvırın. Sol işaret parmağınız ile ortayı tutun ve sağ köşeli köşeyi sağ elinizle çekerek kanadı uzatın ve bastırın. Sağ alt köşeye ulaşın, Çekin ve son kanadı yapmak için katlayın.

rüzgar gülü peçete katlama

Bu tasarımlar ile özel günler ve davetler de en şık ve dekoratif masa sizinki olacak. Diğer peçete katlama çeşitleri için ana kategorimize bakabilirsiniz. Şık sofralar için bütün yöntemleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda rüzgar gülü peçete katlama şekilleri kademeli katlama şekli, resimli örnekleri ile açıklanmıştır.

Sonraki Tarif
Önceki Tarif
Kategoriler: Pratik Bilgiler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Not: Web sitesinde yapılan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtır ve bu web portalının görüşlerini değil. Üyelerden hakaret, küfür ve kaba ifadeden kaçınmaları rica olunur. Herhangi bir bilgi verilmeden veya açıklama yapılmadan herhangi bir yorumu silmek hakkını saklı tutuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile doldurulur *

*
*