Unutkanlığı Azaltan Müthiş Formül

Unutkanlığı Azaltan Müthiş Formül

0 Paylaşımlar

Bu gün Kanal D’de yayınlanan Magazin D programına canlı olarak bağlanan Prof. Dr Ender Saraçoğlu’nun canlı yayını izledim. Benimde yaşadığım bir problem olduğundan hem dikkatle takip ettim hemde programı kaçıranlar için Prof. Dr. Ender Saraçoğlu’nun unutkanlığı azaltan müthiş formül olarak nitelendirdiği bu çok basit ve hiçbir yan etkisi olmayan basit yöntemi paylaşmak istedim. Ayrıca Ender Saraçoğlu’nun yayında İngiliz Psikologlar Birliğinin araştırması sonucu bu yöntemin unutkanlığı %60-70 civarı azalttığının tespit ettiğini belirtti. Böylece bu yöntemle unutkanlık için ilaç arayanlar, ne yemeli, ne yapmalı, ne iyi gelir yada hangi vitaminler kullanılmalı diye düşünenler bu yöntemi rahatlıkla deneyebilirler. Sonuçlarını da yorum kısmından paylaşırsanız herkes için daha faydalı olur.

Unutkanlığı Azaltan Formül İçin Gerekenler

  • Biberiye Yağı
  • Gül Yağı

Nasıl Kullanılır?

Prof. Dr Ender Saraçoğlu programda 2 farklı kullanım şekli gösterdi. Biberiye yağının tek başına kullanılarak dahi çözüm olduğunu söylemesine ek olarak gül yağı ile birlikte kullanılmasını tavsiye etti.

  1. Yöntemde bileğinize doğru kolunuzun iç tarafına 2-3 damla biberiye ve 2-3 damla gül yağı damlatıp parmağınızla hafifçe karıştırıp gün boyu koklayın.
  2. Yöntem olarak da bana göre daha kullanışlı olabilecek yöntem temiz bir bez mendile 2-3 damla biberiye yağı ile 2-3 damla gül yağını üst üste damlatın ve koklayın. Bu yöntemle mendili cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca günde en az 15-20 kere aralıklı olarak koklamak gerektiğinden mendil daha kullanışlı duruyor.

Not: Prof. Dr yayında formülün hiçbir yan etkisi bulunmadığını belirtti.

0 Paylaşımlar

Yorum yapın