Zarf Şeklinde Peçete Katlama

zarf şeklinde peçete katlama

Bu yazımızda katlama şekilleri içinden, zarf şeklinde peçete katlama modelleri örnekli ve resimli kademeli anlatım bulunmaktadır. En kolay ve pratik yöntemlerden biridir. Sizde hızlı bir şekilde şık sofralar için bu teknikleri deneyebilirsiniz.

cepli peçete katlama

Bu Şekilde peçete katlama için kullanılan diğer bir isimde zarf şeklinde katlama dır.

Düz bir zemin üzerinde bez peçeteyi kare olarak açın.

İki karşı köşeyi alın ve her ikisini orta noktada buluşturun.

Uç kısımları üst üste gelecek.

cepli peçete katlama modelleri

Sol köşeyi kıvrımların üst kısmının ortasına getirin. Artık zarf şeklinde kumaş cepli peçete katladınız. Bu cep bölümü içine masa düzeni ve hoş bir görünüm için çatal, bıçak, kaşık ve bir tanede çiçek yerleştirebilirsiniz. Servis hazırlıkları için en kolay peçete katlama şekilleri içinden belkide en kolay budur.

cepli peçete katlama şekilleri 2

Böylece hızlı ve kolay olarak içine çiçek koyabileceğiniz zarf şeklinde peçete katlama modelleri anlatılmış oldu. Değişik peçete katlama şekilleri için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Sonraki Tarif
Önceki Tarif
Kategoriler: Pratik Bilgiler

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın!

Bir Cevap Yazın

Not: Web sitesinde yapılan yorumlar, yazarların görüşlerini yansıtır ve bu web portalının görüşlerini değil. Üyelerden hakaret, küfür ve kaba ifadeden kaçınmaları rica olunur. Herhangi bir bilgi verilmeden veya açıklama yapılmadan herhangi bir yorumu silmek hakkını saklı tutuyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile doldurulur *

*
*